Hizmetlerimiz
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için belirlediğimiz kalite politikalarımız doğrultusunda asansör montaj, asansör revizyon ve asansör bakım arıza alanlarında hizmet vermekteyiz.

ASANSÖR MONTAJ

Montaj işlemi, bir asansörün emniyeti, kullanım ömrü ve randımanlı bir şekilde çalışabilmesi için önem arz etmektedir. Efe Asansör Ltd Şti olarak montaj ekibimiz alanında uzman mühendis ve teknikerlerden oluşmaktadır.Yapılacak olan montaj çalışmaları müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en uygun ve en etkili şekilde projelendirilir ve böylece montaj sürecimiz oluşturduğumuz projeye uygun olarak kalite politikalarımız doğrultusunda tamamlanır.


ASANSÖR REVİZYON

Asansörler zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamladıkları için yıpranır ve tehlike arz etme noktasına gelir.Böylelikle hem görsel açıdan hem de güvenlik açısından tehlikeli bir durum oluşturmaktadır.Asansör revizyon hizmeti, yapım yılından dolayı kullanılan ve eski bir görünüme sahip olan asansörleri modern ve daha konforlu bir hale getirir. Yüksek oranda enerji tasarrufu sağlar.Ayrıca yürürlükteki güvenlik standartlarına gore çalışmalar yapılarak daha güvenli bir kullanım olanağı sağlanır.


ASANSÖR BAKIM -ARIZA

Asansörlerin kullanım şartlarına bağlı olarak zamanla mekanik aksamlarında yıpranmalar ve aşınmalar meydana gelmekte ve bu durumlardan dolayı da asansörlerin randımanı düşmekte ve kullanıcılar açısından tehlikeli durumlar oluşturmaktadır.Bu gibi durumlarda asansörlerin yeniden güvenle kullanılabilmesi için bakım – arıza hizmeti sağlanmaktadır.Kanuni bir zorunluluk olmasına rağmen asansörlerin daha güvenli ve verimli kullanımını sağlayabilmek için periyodik bakımlarının yaptırılması gerekmektedir.Asansörlerin bakımlarının yapılmasının birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar ise bakımı yapılan asansörlerin arıza yapma oranı azalacak, devam eden bir güvenlik önlemi alınmış olacak, sürekli kullanımdan kaynaklanan malzemelerin bakımı yapılarak herhangi bir sorun halinde önceden tespiti sağlanacak ve böylelikle olası bir kaza durumu engellenecek, düzenli control sayesinde asansörlerde kullanılan malzemelerin kullanım ömrü uzayacak ve yüksek maliyetli arızaların önlenmesi sağlanacak ve daha konforlu, verimli ve uzun ömürlü kullanım olanağı sağlanmış olacaktır.